ART / Sculptures and works of art / Sculpture 14176580
nr 1417 6580
SCULPTURE
Rick Jones. Signed, dated 1984, Lergods med tillhörande boa, 'Lola', height: 54 cm,
Rick Jones. Signerad, daterad 1984, Lergods med tillhörande boa, "Lola". Höjd: 54 cm
1500
SEK 3200
Monday September 6 2021
at 20:57:23
1.000 kr
3.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Robot)